Interneto svetainių kūrimas

Geros ir funkcionalios interneto svetainės nebūtinai turi brangiai kainuoti. Jei reikalavimai interneto svetainei nėra dideli ir lengvai įgyvendinami su atviro kodo turinio valdymo sistema (WordPress), galiu pasiūlyti realizuoti tokią interneto svetainę. Kainuos tik dizainas, įdiegimo bei sutvarkymo darbai. Dizainą galima pirkti jau paruoštą Lietuvos ar užsienio kompanijų.

Kodėl WordPress?

Ji paprasta, saugi, turi lietuvišką sąsają. Taip pat daugybę įskiepių, kuriuos kuria ir prižiūri kiti programuotojai. Vieni įskiepiai mokami, bet daugiausia nemokamų. O funkcionalumo įvairovė plati: nuo mažų ir paprastų funkcionalumo pagerinimų, twitter, facebook integracijų iki internetinių parduotuvių. Taip pat yra vartotojų registracija, galima apriboti teises ką kiekvienas vartotojas gali daryti. Nepamirškim ir SEO – patogi grafinė sąsaja leidžia kiekvienam sukurtam puslapiui ar įrašui surašyti reikiamą informaciją, kad interneto paieškos varikliai galėtų efektyviai indeksuoti svetainės informaciją.

Netikit, kad ši turinio valdymo sistema tinka įmonėms? Apsilankykite WordPress Showcase → puslapyje.

Reikalavimai turinio valdymo sistemai nėra aukšti: PHP versija bent 5.2.4 ir MySQL versija bent 5.0. Šiuos reikalavimus atitinka dauguma hostingo paslaugas teikiančios bendrovės.

Pasinaudojus jau sukurtais produktais, galima svetainę realizuoti beveik tą pačią dieną. Jei Jums reikia paprastos efektyvios svetainės – aš galiu Jums padėti.